Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

 

 

 

Hayvanlar bizler için çok önemli ve değerlidir. Onlar karşılıksız sevgi sunan, son derece sadık ve çok iyi dost olan canlılardır. Bu neden hayvan dostlarımızın kalbimizdeki yerleri bambaşkadır. Bizler için kıymetleri çok büyük olan hayvan dostlarımızın bakımları ve sağlıkları çok önemlidir. Bu konulara gereken önemi gösteririz. Herhangi bir sorunda onları en iyi veterinerlerin ellerine bırakmak isteriz. 

 

Firmamız, hayvan dostlarınızın sağlığı ve bakımı için elinden gelen her şeyle çalışmaktadır. Sizlerin ve hayvan dostlarınızın en kaliteli hizmeti alabilmesi için çabalamaktadır. Bu anlamda gerekli teçhizata, alete, cihaza ve personele sahiptir. Cerrahi müdahalenin gerekli olduğu durumlarda sizlerin hizmetindeyiz. Ortopedi işlemlerinde sizlerin ve hayvan dostlarınızın yanındayız.Fizik tedavi uygulamalarında güvenilir bir adresiz. Röntgen ve laboratuvar işlerinde kaliteli hizmetler sunmaktayız. Tüm bunların yanında sevimli dostlarımız için kuaför hizmetleri de vermekteyiz. Aşılama işlemlerinin de en iyi şekilde yapıldığı kliniğimizde sizlere ve evcil dostlarınıza titiz bir şekilde hizmet sunulmaktadır. Tüm bunlarla birlikte aksesuar satışlarımız da mevcuttur.

 

Biz işimizi severek yapıyoruz. Hayvan dostlarımıza sevgi ve şefkatle yaklaşıyor onların rahatı ve huzuru için elimden geleni yapıyoruz. Bu noktada sizlerin memnuniyeti için çok çalışıyoruz. Sağlıktan ve hijyenden ödün vermeden dürüst, ahlaklı ve sevgi dolu bir şekilde hizmet sunuyoruz.

 

 

edirne merkez veteriner,edirne merkez veteriner kliniği,edirne merkez veteriner kliniği hizmeti,edirne merkez veteriner kliniği firması,edirne merkez uzman veteriner kliniği,edirne merkez açık veteriner kliniği,edirne merkez gece açık veteriner kliniği,edirne merkez acil veteriner kliniği,edirne merkez veteriner hekim,edirne merkez uzman veteriner hekim,edirne merkez acil veteriner hekim,edirne merkez en yakın veteriner hekim,edirne merkez evcil hayvan aşılama,edirne merkez evcil hayvan aşılama hizmeti,edirne merkez veteriner cerrahi,edirne merkez veteriner cerrahi müdahale,edirne merkez özel veteriner kliniği,edirne merkez pet kuaför,edirne merkez pet kuaför hizmeti,edirne merkez pet kuaför firması,edirne merkez pet traş hizmeti,edirne merkez evcil hayvan doğumu,edirne merkez hayvan kısırlaştırma,edirne merkez hayvan kısırlaştırma işlemleri,edirne merkez hayvan kısırlaştırma firması,edirne merkez pet banyo hizmeti,edirne merkez pet banyo firması,edirne merkez veteriner dahiliye,edirne merkez hayvan ağız ve diş sağlığı,edirne veteriner,edirne veteriner kliniği,edirne veteriner kliniği hizmeti,edirne veteriner kliniği firması,edirne uzman veteriner kliniği,edirne açık veteriner kliniği,edirne gece açık veteriner kliniği,edirne acil veteriner kliniği,edirne veteriner hekim,edirne uzman veteriner hekim,edirne acil veteriner hekim,edirne en yakın veteriner hekim,edirne evcil hayvan aşılama,edirne evcil hayvan aşılama hizmeti,edirne veteriner cerrahi,edirne veteriner cerrahi müdahale,edirne özel veteriner kliniği,edirne pet kuaför,edirne pet kuaför hizmeti,edirne pet kuaför firması,edirne pet traş hizmeti,edirne evcil hayvan doğumu,edirne hayvan kısırlaştırma,edirne hayvan kısırlaştırma işlemleri,edirne hayvan kısırlaştırma firması,edirne pet banyo hizmeti,edirne pet banyo firması,edirne veteriner dahiliye,edirne hayvan ağız ve diş sağlığı,veteriner, veteriner kliniği, veteriner kliniği hizmeti, veteriner kliniği firması, uzman veteriner kliniği, açık veteriner kliniği, gece açık veteriner kliniği, acil veteriner kliniği, veteriner hekim, uzman veteriner hekim, acil veteriner hekim, en yakın veteriner hekim, evcil hayvan aşılama, evcil hayvan aşılama hizmeti, veteriner cerrahi, veteriner cerrahi müdahale, özel veteriner kliniği, pet kuaför, pet kuaför hizmeti, pet kuaför firması, pet traş hizmeti, evcil hayvan doğumu, hayvan kısırlaştırma, hayvan kısırlaştırma işlemleri, hayvan kısırlaştırma firması, pet banyo hizmeti, pet banyo firması, veteriner dahiliye, hayvan ağız ve diş sağlığı,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014